PODSUMOWANIE KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ ROK SZKOLNY: 2011/2012
2012-02-23 06:54W dniu 10.02.2012 w Naszej Szkole odbyło się uroczyste podsumowanie klasyfikacji śródrocznej. Najlepsze klasy pod względem nauki oraz zachowania otrzymały statuetki Pani Tysiąclecia, prymus szkoły statuetkę Dla Najlepszego Ucznia Szkoły. Wszyscy uczniowie z najlepszymi średnimi w nauce w poszczególnych klasach, szóstkami z poszczególnych przedmiotów oraz wzorowym zachowaniem otrzymali słodycze.
WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ
Najlepsza klasa pod względem nauki w kategorii klas I - III
Najlepsza klasa pod względem zachowania w kategorii klas I - III
Najlepsza klasa pod względem nauki w kategorii klas IV - VI
Najlepsza klasa pod względem zachowania w kategorii klas IV - VI
Prymus szkoły
Prymusi klas I-III
Klasa Ia
- Agnieszka Gołdyn
- Kamil Mańkowski
- Krzysztof Jeśman
- Klaudia Wojtów
- Martyna Ziemkiewicz
- Wiktoria Kowalczyk
- Karolina Duniecka
- Karol Staszak
Klasa I b
- Igor Gajdziński
- Patrycja Marek
- Daria Modrzejewska
- Małgorzata Nierychlewska
- Eliza Rucińska
- Julia Sarnecka
- Wojciech Sarnowski
- Wojciech Zieliński
Klasa II a
- Katarzyna Marcinkowska
- Bartłomiej Sobczak
Klasa II b
- Zuzanna Majchrzak
- Malwina Budna
- Cezary Jarecki
- Oliwia Kanarek
Klasa III a
- Zuzanna Brauer
- Marta Dominiak
- Alicja Kubiak
- Kinga Mrówczyńska
- Weronika Róg
- Katarzyna Sarnowska
- Paweł Sęk
- Roksana Wojszczuk
Zachowanie wzorowe
Klasa I a
- Julia Cichowlas
- Karolina Duniecka
- Ewelina Jasińska
- Krzysztof jesman
- Wiktoria Kowalczyk
- Kamil Mańkowski
- Karol Staszak
- Filip Wojtczak
- Klaudia Wojtów
- Martyna Ziemkiewicz
Klasa I b
- Igor Majdzinski
- Patrycja Marek
- Daria Modrzejewska
- Małgorzata Nierychlewska
- Amelia Piwko
- Dominika Radwańska
- Eliza Rucińska
- Julia Sarnecka
- Wojciech Sarnowski
- Antoni Służałek
- Wojciech Zielinski
Klasa II a
- Katarzyna Marcinkowska
- Bartłomiej Sobczak
- Klaudia Świtek
- Dobrosława Gugała
Klasa II b
- Zuzanna Majchrzak
- Oliwia Kanarek
- Malwina Budna
- Zuzanna Kruczek
Klasa III a
- Martyna Kubacka
- Alicja Kubiak
- Kinga Mrówczyńska
- Julia Pokorska
- Zuzanna Przybylska
- Weronika Róg
- Kacper Skorupa
- Weronika Szszman
- Roksana Wojszczuk
Prymusi klas IV-VI
Klasa IV a
- Kamila Batkowska 5,1
Klasa IV b
- Jagoda Karpińska 5,0
- Agnieszka Sołtysiak 4,9
- Adam Zieliński 4,8
- Michał Sobczak 4,8
- Julia Łączna 4,8
- Julia Grzankowska 4,8
Klasa V a
- Weronika Kardacz 5,1
Klasa V b
- Michał Miklaszewski 5,1
- Andrzej Błażewicz 5,0
- Wiktoria Rzepecka 4,8
- Julia Sawicka 4,8
- Jakub Zomerski 4,8
Klasa VI a
- Bartłomiej Janowski 4,8
Klasa VI b
- Jakub Ślusarek 5,1
- Lucyna Dąbrowska 4,9
- Martyna Kołodziej 4,9
- Oktawia Kępska 4,8
Zachowanie wzorowe
Klasa IV a
- Kamila Batkowska
- Martyna Giemza
- Monika Modrzejewska
- Jowita Resner
- Dominika Wach
Klasa IV b
- Marta Cymbalik
- Patrycja Dybicz
- Artur Gotówka
- Julia Grzankowska
- Jagoda Karpińska
- Oliwia Klimiuk
- Julia Łączna
- Julia Plewa
- Michał Sobczak
- Agnieszka Sołtysiak
- Adam Zieliński
Klasa V a
- Angelika Dorywalska
- Sandra Dudek
- Daria Kałużyńska
- Sebastian Kanarek
- Weronika Kardacz
- Sławomir Kwieciński
- Natalia Łączna
- Adrian Marciniak
- Mateusz Mrówczyński
- Klaudia Pawłowska
- Sara Przybysz
- Krystian Sochacki
- Hanna Starościak
Klasa V b
- Andrzej Błażewicz
- Miłosz Kawczyński
- Natalia Michalak
- Michał Miklaszewski
- Przemysław Panfil
- Wiktoria Rzepecka
- Julia Sawicka
- Adam Tylkowski
- Oliwia Witczak
- Weronika Wojciechowska
- Jakub Zomerski
- Szymon Świtek
- Oliwia Nowak
Klasa VI a
- Karolina Derucka
- Jakub Kempiński
- Marta Kopańska
- Paulina Kowalska
- Filip Pokorski
Klasa VI b
- Wiktoria Bartczak
- Lucyna Dąbrowska
- Weronika Dybicz
- Dominika Godlewska
- Weronika Jadach
- Oktawia Kępska
- Martyna Kołodziej
- Jakub Ślusarek
Tagi:
———
Powrót